fbpx

7 סיבות לניהול בלוג לעסק

פרגנו ב←

אם אתם בעלי עסק קטן, אתם תוהים האם כתיבת בלוג לעסק שווה את הזמן והמאמץ. התשובה הקצרה היא כן. כתיבת בלוג לעסק על בסיס קבוע היא דרך קלה וזולה לקידום העסק שלכם, למשוך תנועה לאתר האינטרנט שלכם ולמשוך לעסק שלכם לקוחות פונטציאליים.

כבעלי עסק קטן אתם בטח תוהים האם ניהול בלוג ושיווק באמצעות תוכן באמת מספק את הסחורה אני רוצה לתת לכם כמה סטטיסטיקות

  • 61% מהלקוחות בארה"ב ביצעו רכישה בעקבות פוסט בבלוג (למקור)
  • 37% מהמשווקים הדיגיטילים מצאו כי הבלוג הוא הצורה החשובה ביותר לשיווק באמצעות תוכן (למקור)
  • חברות שמפעילות בלוג נהנות מ97% יותר קישורים נכנסים מאשר חברות שלא מנהלות בלוג. (למקור)
  • לאתרי אינטרנט עם בלוג יש כ434% יותר דפים מאונדקסים מאשר אתרים ללא בלוג.(למקור)
  • עסקי B2B מנהלים בלוגים יותר מעסקי B2C (למקור)
  • 94% מהאנשים שמשתפים פוסטים עושים זאת כי הם חושבים שהמידע יעזור לאחרים (למקור)
  • חברות B2B המנהלות בלוג מקבלות 67% יותר לידים מאלו שלא. (מקור)

הסיבות שהעסק הקטן שלכם צריך בלוג:

1. כתיבת בלוג עיסקי מעיפה את ה SEO שלכם לשמיים.

מנועי חיפוש אוהבים לספק תוכן רענן ובעל ערך למחפשים. והדרך הטובה ביותר לכך היא לספק תוכן חדש לעיתים קרובות באמצעות בלוג. על ידי כתיבת בלוגים בצורה עיקבית אתם נותנים לגוגל ומנועי חיפוש אחרים תוכן חדש להוסיף לתוצאות החיפוש והבלוג מאפשר לכם להכניס בתוך התוכן את מילות המפתח שאיתם תרצו שאנשים ימצאו אתכם. (למשל – בניית אתר אינטרנט, עיצוב אתר אינטרנט, קידום אתרים, שיווק ברשתות חברתיות, שיווק בפייסבוק, נוכחות דיגיטלית עוצמתית וכ"ו) 🙂 – אני מקווה שהבנתם מה עשיתי פה :). נוכחות גבוהה יותר של מילות החיפוש בתוכן שלכם מעלה את הניראות שלכם בדפי תוצאות החיפוש.

כתיבת תוכן איכותי ורלוונטי מעלה במהירות את דירוג האתר
כתיבת תוכן איכותי ורלוונטי מעלה במהירות את דירוג האתר

בונוס נוסף לכתיבת בלוג לאתר העסקי שלכם הוא שאתרים אחרים, או בלוגים אחרים בנושא מסויים יכולים לקשר לבלוג שלכם. קישור לאתר שלכם (Backlink) מוסיף שמן למדורת ה SEO בגלל שמנועי החיפוש מחשיבים את הקישורים לתוכן שלכם כהכרה בסמכות המקצועית שיש לאתר שלכם בתחום.

2. בלוג עיסקי מאפשר פיתוח קשר עם לקוחות פוטנציאלים וקיימים

ניהול בלוג באתר האינטרנט של העסק שלכם מאפשר לכם להתחבר למבקרים באתר שלכם. אפשר להשיג זאת על ידי שאילת שאלות בסוף התוכן כדי לפתח שיחה, או פשוט על ידי מתן אפשרות לגולשים להגיב ולתת פידבק. על ידי מתן אפשרות לגולשים להעיר הערות ולשאול שאלות אתם תוכלו לאפשר ללקחות שלכם לפתח אליכם קירבה, לבנות אמון ולקבל תובנות חשובות לגבי מה הלקוחות שלכם מחפשים.

3. כתיבת בלוג מאפשרת לכם לייסד את העסק שלכם כמוביל בתחומו

לא משנה כמה העסק שלכם קטן, אתם יכולים לבסס אמון וסמכות מקצועית בתחום העיסוק שלכם על ידי מתן מידע מקצועי ובעל ערך בפוסטים שאתם מפרסמים בבלוג שלכם. ככל שהזמן יעבור ואתם תבססו את מעמדכם על ידי כתיבה מתמדת של תוכן איכותי ורב ערך, הבלוג שלכם יהפוך למקור שאיליו פונים ישר כשרוצים מידע רלוונטי, בעל ערך ומקצועי. בסופו של דבר זה יכול להוביל לשיעורי המרת לקוחות גבוהים יותר. זה בייחוד חשוב לעסקים קטנים שרוצים לצבור אמינות ולהתחרות בעסקים גדולים בתחום העיסוק שלהם.

ניהול בלוג לעסק מאפשר חווית לקוח טובה יותר ומשדר אמינות ומקצועיות
השתמשו בבלוג ליצירת אמינות ולשדר מקצועייות בעיני הלקוח.

4. ניהול בלוג לעסק מאפשר לאנשים להתחבר למותג שלכם

כתיבת פוסטים מאפשרת לכם להראות את הפן האישי של העסק של שלקוחות פוטנציאלים וקיימים לא זוכים לראות באמצעות ערוצי שיווק אחרים. ניהול בלוג נותן לאחרים תחושה של סנטנדרטים גבוהם, חזון ואופי לעסק שלכם.

5. בלוג לעסק מספק ערך לקוראים שלכם

אחד מהפלוסים הגדולים של ניהול בלוג לעסק שלכם הוא שהוא מאפשר לעסק שלכם לספק ערך למבקרים שלכם. כתיבת פוסטים שעוזרים להם לפתור בעיות, או מספקים טיפים שיקלו עליהם או ישפרו להם את החיים הרבה יותר מעניינים ללקוחות פוטנציאלים מאשר פרסומות מובהקות. כמובן שהשירותים והמוצרים שלכם יהיו חלק מהפתרון שאתם מציעים בפוסט ( למשל, שירות בניית אתר אינטרנט עם בלוג לעסק) אך בצורה עדינה ומסייעת. בזה שאתם לוקחים את הזמן ומשקיעים את המאמץ לספק תוכן בעל ערך בחינם, אתם למעשה בונים נאמנות אצל לקוחות פוטנציאלים ועולה הסיכויי שהם יבחרו בעסק שלכם על פני זה של המתחרים שלכם כאשר הם מוכנים לבצע רכישה.

6. בלוג לעסק הוא כלי מצויין ליצירת לידים

אתם יכולים למנף את הבלוג שלכם להשיג אימיילים מלקוחות פוטנציאלים אם תציעו להם להרשם לקבלת עידכונים בבלוג שלכם. האימיילים האלה יכולים לשמש כאמצעי שיווק והם יספקו לכם נקודת מגע נוספת עם הלקוח. לא רק שהם יראו את הפוסטים שלכם באופן קבוע, עכשיו אתם גם פותחים דלת לשיווק העסק שלכם באמצעות אימייל – לשלוח לקידומי מכירות, מבצעים ועוד. ככל שתיצרו קשר יותר עם ליד פוטנציאלי כך גדל הסיכוי שהוא יהפוך ללקוח.

7. יצירת הזדמנויות לשיתוף

בכל פעם שאתם מוסיפים פוסט חדש אתם מייצרים לקהל שלכם אפשרות לשתף את הפוסט הזה עם אנשים אחרים. בין אם באמצעות הרשתות החברתיות, באימייל, או בקישור ישיר זה למעשה שיווק בחינם עבור העסק שלכם והוא מחזק את התדמית שלו כעסק אמין ובעל סמכות.

מבחינה מעשית, זה מאוד הגיוני לנהל בלוג. במאמץ מינימלי וללא הוצאות אתם יכולים לבנות לעסק שלכם אמינות, להעלות את הדירוג של אתר האינטרנט שלכם במנועי החיפוש, להגדיל את התנועה לאתר שלכם ולרקום מערכת יחסים עם לקוחות קיימים ופוטנציאלים. זו הדמנות שעסקים קטנים לא יכולים לפספס.

לסיכום:

עסקים קטנים לא יכולים לוותר על היתרונות שיש לניהול בלוג לעסק שלהם. מניתי פה רק שבעה, אבל יש עוד הרבה. תרשמו למטה בתגובות על עוד יתרונות שאתם יכולים למצוא בכתיבת בלוג לעסק, או שתפו אותם בדף הפייסבוק שלנו.

7 סיבות לניהול בלוג לעסק 1
כיתבו תוכן איכותי בבלוג העסקי שלכם ומועיל למשתמשים והם ישתפו אותו.

אם אתם בעלי עסק ואין לכם אתר אינטרנט, או שאתר האינטרנט שלכם מיושן, אנחנו מציעים שירותי עיצוב ובניית אתרים שייצרו עבורכם נוכחות דיגיטלית עוצמתית. השאירו פרטים ונספק לכם פתרונות מושלמים לנוכחות דיגיטלית עוצמתית עבור העסק שלכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

עסוקים בניהול העסק ואין לכם זמן לשיווק דיגיטלי? אל תשכחו...

זה התפקיד שלנו לעשות את זה בשבילכם!

כל צרכי השיווק הדיגיטלי של העסק שלכם במקום אחד. החל ממיתוג ועיצוב גרפי, בניית אתר אינטרנט ועד ניהול שוטף של כל כלי השיווק הדיגיטלי שלכם. ICDM מציע לכם נוכחות דיגיטלית עוצמתית בעלות משתלמת במיוחד.

 

צרו קשר

contact form

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

פרגנו

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם? שתפו.

שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

פחות דיבורים יותר מעשים?

תשאירו פרטים ותנו לעסק שלכם לצמוח.

contact form