fbpx
10 סיבות למה וורדפרס אידיאלי לבניית אתרים לעסקים ב2020

10 סיבות למה וורדפרס אידיאלי לבניית אתרים לעסקים ב2020

ב 2020 חשוב יותר מתמיד שבניית אתרים לעסקים תתבצע בצורה מקצועית בגלל שיותר ויותר עסקים בוחרים להשקיע בערוץ השיווק הדיגיטלי כדי להניע את הצמיחה העסקית שלהם.

ב 2020 כ-75% מהאנשים מחפשים מידע ברשת לפני רכישה של מוצר או שירות. כך שהתאמת אתר האינטרנט לקידום בגוגל ואסטגרטגיית שיווק דיגיטלי נכונה יכולה להביא לקוחות רבים לאתר האינטרנט שלכם. דירוג במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש יכולה להביא להביא עשות או אלפי גולשים לאתר האינטרנט שלכם מדי חודש (תלוי בתחום העיסוק) מבלי להוציא אלפי שקלים על שיווק ממומן. זרם לקוחות קבוע הוא אידיאלי עבור מרבית בעלי העסקים הקטנים ועדיף על 10 15 לקוחות שפונים אליך בו זמנית.

לחצו כאן לשירות מקצועי לבניית אתרים לעסקים?

למה כדאי לבנות אתר וורדפרס לעסק שלכם? רוב בעלי העסקים נופלים לתוך שתי קבוצות:

  1. אלה שיודעים שהם צריכים אתר אינטרנט לעסק שלהם ופשוט אין להם זמן או תקציב לבנות אחד.
  2. אלה שיש להם אתר, אבל הם יודעים שהוא לא בדיוק כמו שאתר אינטרנט לעסק צריך להיות, אבל הם ממציאים לעצמם תירוצים להצדיק את זה.

אם אתם שייכים לאחת מהקבוצות האלה, בניית אתר וורדפרס לעסק היא הפתרון המושלם עבורכם. וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן המתקדמת בעולם והיא אידיאלית לבניית אתרים לעסקים. היא נמצאת בשימוש של עסקים קטנים וחברות ענק כאחד. ממשק המשתמש שלה מגיע במגוון שפות והכי חשוב, בעברית.

לבניית אתר וורדפרס מושלם לעסק

1. בניית אתרים לעסקים באמצעות וורדפרס היא קלה והניהול ושידרוג מאוד נוחים

בניית אתרים לעסקים היא קלה באמצעות וורדפרס ואין צורך להיות מומחה אינטרנט או מתכנת על מנת להקים אתר וורדפרס לעסק שלכם. כל מה שאתם צריכים זה חיבור לאינטרנט ודפדפן כדי ליצור את אתר האינטרנט שלכם. אם אתם קוראים את המאמר הזה אז כנראה שכבר יש לכם את כל מה שצריך. אתם יכולים להכנס ל wordpress.com ולפתוח חשבון חינמי. זה מספיק בשביל לבנות אתר אינטרנט במספר דקות ובחינם. אמנם פה זה לא נגמר וצריך לעצב את האתר ולהכניס לתוכו את התוכן, לכן תמיד עדיף להשתמש בשירות מקצועי לבניית אתרים לעסקים כדי שתהייו פנויים לניהול העסק שלם ושתיתנו לו את אתר האינטרנט שהוא באמת ראוי לו.

אם בכל זאת אתם מעוניינים לבנות את אתר הוורדפרס לעסק שלכם בעצמכם, צרו קשר ואספק לכם שירות אירוח אתרים מתקדם עם וורדפרס מותקן ומוכן לשימוש.

שימוש בוורדפרס לבניית אתרים לעסקים מאפשרת לכם למלא את האתר שלכם בתוכן חדש באמצעות ממשק ניהול קל לתפעול מבלי להוציא כספים מיותרים
אתר וורדפרס לעסק שלכם מאפשר לכם למלא את האתר שלכם בתוכן חדש באמצעות ממשק ניהול קל לתפעול מבלי להוציא כספים מיותרים

2. בניית אתרים לעסקים עם וורדפרס מאפשרת לתת ללקוחות תוכן רענן ועדכני

וורדפרס התחילה את דרכה כפלטפורמה לבלוגים לפני שנים רבות. עם השנים, היא התפתחה למערכת ניהול תוכן עתירת יכולות ולפלטפורמה מובילה לבניית אתרים שמקובלת כסטנדרט בתעשיה על ידי עסקים קטנים וחברות בינלאומיות ענקיות. כיום בניית אתר וורדפרס מאפשרת לך לבנות בתקציב נמוך אתר אינטרנט מעוצב ואיכותי. בניית אתר אינטרנט לעסק המבוסס על וורדפרס מאפשר לך להנות מדרך נוחה וקלה למלא את האתר שלך בתוכן עדכני על בסיס קבוע. עסקים שמודעים לחשיבות השיווק הדיגיטילי מעדכנים באופן קבוע את האתר שלהם בתוכן חדש על מנת לקדם אותו במנועי החיפוש ולבנות מוניטין ברשת. לא סתם הרוב המוחלט בוחר בוורדפרס לבניית אתרים לעסקים.

בניית אתרים לעסקים באמצעות וורדפרס עוזרת לקידום בגוגל
העלאת תוכן באופן סדיר תעזור לכם לקדם את האתר שלכם במנועי החיפוש. לכן בניית אתרים לעסקים על וורדפרס היא כלי חובה לקידום אורגני.

להקמת אתר מושלם לעסק

3. אלפי ערכות נושא מעוצבות – רבות מהן ניתנות להשגה בחינם

אתר וורדפרס בנוי על מה שנקרא ‘ערכות נושא’, או תבניות. תבניות הן עיצובים מוכנים מראש לאתר האינטרנט של העסק שלכם והן יכולות לאפשר לבעלי עסקים ללא תקציב גדול לבנות אתר אינטרנט שמעוצב בצורה מקצועית מבלי להשתמש בשירותי מעצב גרפי. זו אחת הסיבות שרבים מציעים היום שירות בניית אתרים לעסקים, למרות שאינם מתכנתים, והכישרון שלהם לעיצוב כמעט ולא קיים.

בניית אתרים לעסקים היא עסק רציני. מעבר לנראות של האתר יש חשיבות קריטית לאיך הוא נבנה מבחינה טכנית והרבה מאוד האנשים שמציעים שירות בניית אתר וורדפרס לא מבינים דבר וחצי דבר בקידום ומנועי חיפוש התוצאה היא אתר בעייתי לקידום בגוגל. לכן אני ממליך לכם לבחור במישהו שמבין בתוכנה ובטכנולוגיות אינטרנט כדי שהאתר שלכם יתן לכם את מירב התמורה להשקעה.

4. וורדפרס אידיאלית לבניית אתרים לעסקים כי היא יכולה לצמוח ביחד עם העסק שלכם.

בניית אתרים לעסקים באמצעות וורדפרס מאפשרת לכם להוסיף מערכות עיסקיות מורכבות לאתר האינטרנט שלכם ככל שהעסק שלכם גדל בעלויות נמוכות יחסית ומבלי להקים מחדש אתר אינטרנט עם המערכות המתקדמות. אתר אינטרנט הבנוי על וורדפרס יכול בקלות יחסית להפוך למכונת עסקים משומנת על ידי התקנת תוספים שמאפשרים לך להוסיף שימושים שונים, לדוגמא, רכישות אונליין, קביעת תורים, שירות לקוחות וכ”ו. בניית אתר וורדפרס באמצעות חברת בניית אתרים מקצועית תאפשר לך לנהל את כל ההיביטים העיסקיים במקום אחד באמצעות הוספת רכיבים שנותנים לך מענה לצרכים המשתנים של העסק הגדל.

5. וורדפרס ידידותי למנועי חיפוש

מאט קאטס, מהנדס בגוגל אומר: “וורדפרס פותר בצורה אוטומטית טונה של בעיות SEO” ובאמצעות התקנת תוסף SEO אתר הוורדפרס שלכם יהיה עוד יותר ידידותי למנועי חיפוש.

לבניית אתר המותאם לקידום בגוגל

6. וורדפרס מאוד פופולרי

עם נוחות השימוש והזמינות של אלפי ערכות נושא ותוספים זה לא פלא שוורדפס היא פלטפורמת בניית אתרים הפופולרית ברשת גם בקרב עסקים. בבדיקה שנעשתה התברר כי מעל ל34% מאתרי האינטרנט בעולם בנויים על וורדפרס(!!!). איך אומרים… עם הצלחה לא מתווכחים.

7. קהילה תומכת

עם כל כך הרבה משתמשים זה טבעי שלוורדפרס תהיה קהילת משתמשים פעילה ותומכת שתספק תמיכה לכל מיני בעיות, תחליף רעיונות ותהפוך את וורדפרס לטוב יותר. תוכלו ליצור קשר עם הקהילה באמצעות הפורום הרישמי של וורדפרס או אפילו להשתתף באירועים שונים ברחבי העולם.

8. אתר וורדפרס מוכן לגלישה מניידים

כמחצית מהגולשים באינטרנט עושים זאת באמצעות הנייד שלהם ונתון זה הולך וגדל עם הזמן. הרבה מערכות הנושא מותאמות לגלישה מנייד ואפילו ממשק הניהול של וורדפרס בנויי בצורה שמאפשרת לך לנהל את העסק שלך מכל מקום, גם גם אם אין לך מחשב שולני. בנוסף, בשנתיים האחרונות בערך גוגל החלה “לקנוס” אתרים שלא מותאמים לנייד והדבר עלול לפגוע לכם במאמצי הקידום.

9. וורדפרס היא מערכת וותיקה

וורדפרס קיימת מעל ל 15 שנה. במהלך השנים האלה היא זוקקה, נבדקה ושודרגה רבות, מה שהפך אותה למערכת ניהול תוכן ברמה עולמית והיא המערכת המובילה לבניית אתרים לעסקים בגלל שהיא אידיאלית לקידום בגוגל ולשיתוף .

10. וורדפרס היא מערכת קוד פתוח

בניגוד לכלים אחרים לבניית אתרים, וורדפרס היא מערכת מבוססת קוד פתוח והיא ללא מגבלות שימוש. המשמעות היא שאתה יכול להשתמש בה איפה שאתה רוצה, לארח את האתר שלך איפה שאתה רוצה ולעשות בה שינויים ותוספות כמה שאתה רוצה. בגלל שהיא כלכך נפוצה אתם גם לא קשורים לספק השירות שלכם או לחברה שבנתה לכם את האתר ואם חלילה עבר בינכם חתול שחור, ישנם הרבה ספקי שירות שיכולו לתפוס את המושכות מבלי שהעסק שלכם יושפע לרעה מהמעבר. בניית אתרים לעסקים באמצעות וורדפרס משמעותה שהעסק “לא נשוי” לספק ושהנכס הדיגיטלי באמת בבעלותו.

סיכום

ב 2020 הרבה לקוחות פוטנציאלים יגיעו אליכם (או למתחרים שלכם) דרך תוצאות במנועי החיפוש והמגמה הזו רק מתחזקת. בניית אתר אינטרנט עם וורדפרס נותנת לעסקים יתרון ברור על פני המתחרים בגלל שיש לכם דרך נוחה לספק תוכן איכותי לגולשים ולא פחות חשוב למנועי החיפוש, כך שהקידום בגוגל יהיה הרבה יותר מהיר.

מעבר לאיך שהאתר נראה לגולשים, יש הרבה גורמים על יעילותו והחשיפה שיקבל דרך מנועי החיפוש. מהירות הטעינה, איכות החומר ונוחות שימוש בנייד הם שלוש דוגמאות. חשוב לא להתפתות להצעות זולות ותבחרו ספק דיגיטל שבאמת מבין בטכנולוגיות אינטרנט ובעיצוב על מנת שתקבלו תוצאות מקסימליות מאתר האינטרנט שבניתם לעסק.

אם אתם מעוניינים באתר וורדפרס באמת מקצועי לעסק אל תהססו ליצור קשר וביחד נבנה לעסק שלכם נוכחות דיגיטלית עוצמתית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *