fbpx

שיווק דיגיטלי

הערוץ האפקטיבי ביותר לשיווק העסק שלכם

ממוקד, נגיש, עובד בשבילך 24/7, דחוף.

לשיווק דיגיטלי יתרונות אדירים על פני ערוצי שיווק אחרים ונראה שעם השנים הם רק הולכים ומתעצמים. שיווק דיגיטלי מאפשר לך כבעל עסק להגדיר בצורה מדוייקת מאוד את קהל היעד שלך ולמקד את מאמצי הפרסום בדיוק במקומות בהם החזר ההשקעה הוא הגבוה ביותר עבורך

יחסית לערוצי שיווק אחרים, לשיווק דיגיטלי ישנם עלויות נמוכות משמעותית ומגוון רחב של אופציות שמתאימות לכל עסק, בכל שלב. יתרון זה חשוב בעיקר לעצמאיים ועסקים קטנים שאין להם תקציבי פרסום של מיליונים. 

ערוץ השיווק הדיגיטלי אינו מוגבל בזמן, בדומה לשאר ערוצי השיווק. הנוכחות הדיגיטלית שלכם מלווה אתכם תמיד והעסק שלכם משווק 24/7 .

קידום אתרים, SEO – קידום בגוגל ומנועי חיפוש , פרסום בפייסבוק, פרסום במנועי חיפוש. ישנם הרבה אפשריות לשיווק דיגיטלי. והם אפקטיבים במידה שונה לעסקים שונים וחשוב שמי שמספק לכם שירותי שיווק דיגיטלי מכיר את הכלים שעומדים לרשותו ומסוגל לספק לכם אסטרטגיית שיווק דיגיטלי המותאמת במיוחד לצרכים שלכם.

כ60% מאתרי האינטרנט המופיעים בעשיריה הפותחת בתוצאות החיפוש בגוגל הם בני 3 שנים ויותר.

התוצאה הראשונה עבור מילת החיפוש "עורך דין תעבורה", בגוגל, לדוגמא, מכניסה כ-1641 לקוחות פוטנציאלים מדי חודש לאתר של העסק המפרסם, לעומת בערך 60 הפניות לעסק שבמקום 10. 

בניית אתר אינטרנט, שיווק דיגיטלי וקידום בגוגל ומנועי חיפוש צריכים זמן לגדול. התחילו עכשיו לבנות נוכחות דיגיטלית מנצחת.

 

Promote, Grow, Repeat.

סוף מעשה במחשבה תחילה

דברים שחשוב שתדעו על שיווק דיגיטלי וקידום בגוגל

שיווק דיגיטלי הוא ערוץ השיווק האידיאלי לעצמאיים ועסקים קטנים. השפעות השיווק הדיגיטלי מצטברות לאורך זמן ולכן חשוב בפיתוח נוכחות דיגיטלית מנצחת כבר עכשיו על ידי בניית אתר אינטרנט המותאם לקידום בגוגל.

 אלה מספר עצות שיעזרו לכם לפתח אסטרטגיית שיווק דיגיטלי נכונה לעסק שלכם.

ספק השירות

האם לספק השירות שלי יש את היכולת לתת לי את המוצר הטוב ביותר עבורי מכל הבחינות?

המלצה שלי...

עסקים קטנים, כאלה שהתקציב שלהם מוגבל, פונים בד"כ לספקי שירותי דיגיטל עצמאיים שלא מחזיקים צוות שלם של מומחים. חשוב לדעת שספק השירות שלכם יכול לתת לכם פתרון מושלם מקצה לקצה ולחבר את כל המרכיבים לנוכחות דיגיטלית מנצחת.
בנה נוכחות דיגיטלית מנצחת

אתר אינטרנט זה מאסט

אתר אינטרנט הוא הבסיס והכרחי לכל סוג של נוכחות דיגיטלית מרשימה. לא תוכלו לבסס את המוניטין העיסקי שלכם ברשת ללא אתר אינטרנט מקצועי

המלצה שלי...

חשוב שבניית אתר האינטרנט העיסקי שלכם תתבצע על ידי איש מקצוע איכותי, כזה שיודע לצפות את הגדילה שהעסק שלכם יחווה לאחר הכניסה לעולם השיווק הדיגיטלי ויכין מראש אתר שיכול לגדול ולהשתנות בהתאם לצרכים של העסק שלכם.
בנה אתר אינטרנט מקצועי

יד על הדופק

שיווק דיגיטלי הוא מרתון, לא ריצת 100 מטר. כדי לא להשאר מאחור חשוב מאוד להמשיך ולחזק את הנוכחות הדיגיטלית שלכם כל הזמן.

המלצה שלי...

הציעו תוכן חדש לעיתים קרובות. פתחו דפים עיסקיים לעסק שלכם ברשתות חברתיות וספקו תוכן מרתק ומעניין לעיתים קרובות והיו פעילים בקבוצות.
קבל שירות תוכן מקצועי

שיווק דיגיטלי - עכשיו!

שייוק דיגיטלי הוא כמו כדור שלג. ככל שהוא מתגלגל, כך הוא צובר עוצמה. גלגלו את כדור השלג הזה כבר היום. זה מה שהמתחרים שלכם עושים.

המלצה שלי...

אם לא היה ברור, תתחילו עכשיו! ישנם הרבה פעולות, גם חינמיות שאתם יכולים להתחיל לעשות היום על מנת לחזק את הנוכחות הדגיטילית שלכם ולהתחיל לצבור מוניטין ברשת. צרו קשר ואשמח לייעץ לכם חינם!
קבל ייעוץ חינם

ריגול תעשייתי

אם הגעתם לדף הזה, סביר להניח שהמתחרים שלכם טיפה יותר מתקדמים מכם בתהליך השיווק הדיגיטלי שלהם ותוכלו ללמוד מהם דבר או שניים.

המלצה שלי...

התחילו לעקוב אחרי דפים של עסקים דומים לשלכם ותראו איפה ואיך הם מרכזים את מאמצי השיווק שלהם. באיזה מילות מפתח הם משתמשים ואילו פרסומים זוכים ליותר אהדה.
שישאבו רעיונות ממני

יצירתיות בכל ההיביטים

הניסיון הייחודי שלי מאפשר לי להציע מוצר מושלם.

Leave this field blank

זה דורש המון זמן ,אנרגיה ומחויבות מאוד גדולה להתמחות באחד מההיבטים של היצירה הדיגיטלית. מרבית ממעצבי האתרים אינם מתכנתים, הם אינם יודעים מה זה SEO ואיך לבנות אתר אינטרנט נכון לקידום בגוגל, או מה זה פיקסל של פייסבוק ומה הפרקטיקות הנכונות לשימוש בו. ורוב המתכנתים אינם מעצבים, הם יוכלו  לייצר עבורך אתר שעשוי נכון מבחינה טכנולוגית, אך שאינו מושך או מבלבל משתמשים. בשני המקרים, האכזבה לא תמהר לבוא. הניסיון הייחודי שלי מאפשר לך להיות בטוח שהמוצר שתקבל מוצר מושלם בכל ההיבטים של היצירה הדיגיטלית, גם מבחינה טכנולוגית וגם מבחינה עיצובית.