fbpx

בניית חנות אונליין

העתיד של עולם המסחר.

מדע? אמנות? עבודה קשה?

בניית חנות אונליין , או חנות וירטואלית, היא אחת מהמגמות הלוהטות היום בעולם. בין אם אתם עסק ותיק שמעוניין להגדיל את מספר הלקוחות הפוטנציאלים מבלי לפתוח סניפים נוספים, יזמים שמעוניינים לנצל את האפשרות הטכנולוגית המדהימה הזו ולהכנס לתחום המסחר האינטרנטי או אנשי שיווק שמעוניינים לפתוח ערוץ מכירות חדש.

אנשים רבים משווים את תהליך הפיתוח של חנות אונליין לאמנות, הם יגידו שזה דורש זמן, יצירתיות והרבה מאוד אהבה. אחרים יגידו שזה מדע מדוייק שדורש תרכובת מסויימת של פתרונות ידועים שמייצרת פיצוץ של מכירות. ואילו אחרים, יגידו שהכל שטויות וכל מה שצריך זה הרבה עבודה קשה

אני אומר שזה שילוב של שלושתם. ישנם נוסחאות 'מדעיות' ברורות בתשובה לשאלה מה מייצר חנות אונליין מצליחה, תבניות מסויימות לבניית דפי מוצר וכללים שנבחנו לאורך זמן, אך שימוש עיוור בהם יוצר בעיה אחרת – מה בעצם מבדיל אותנו מהתחרות? למה שאנשים ירכשו דרך החנות הוירטואלית שלנו ולא מאחת אחרת? כאן נכנס מרכיב האמנות בבניית חנות אונליין מנצחת – לדעת מתי ואיך לשבור את החוקים כדי להגיע למקסימום מכירות מבלי לוותר על הזהות היחודית של המותג.

 

Selling online: Science or Art?

סוף מעשה במחשבה תחילה

דברים שחשוב שתדעו על בניית חנות אונליין.

כל עסק, קטן או גדול יכול להציע את המוצרים והשירותים שלו לקהל לקוחות גדול את האפשרות להחשף אליהם ואף לרכוש אותם בכל זמן ובכל מקום. בשונה מחנות רגילה, עלויות הפעלת חנות אונליין נמוכות מאוד והיא משרתת אותך 24/7. חנות דיגיטלית היא השקעה לכל עסק המעוניין להגדיל את מעגל השיווק שלו משמעותית. חנות וירטואלית היא גם הזמנות נהדרת לאנשים פרטיים לקחתאלה מספר נקודות למחשבה שכדאי שתענו עליהם לפני שתתחילו בבניית חנות וירטואלית לעסק שלכם.

ספק השירות

האם לספק השירות שלי יש את היכולת לתת לי את המוצר הטוב ביותר עבורי מכל הבחינות?

המלצה שלי...

עסקים קטנים, כאלה שהתקציב שלהם מוגבל, פונים בד"כ לספקי שירותי דיגיטל עצמאיים שלא מחזיקים צוות שלם של מומחים. חשוב לדעת שספק השירות שלכם יכול לתת לכם פתרון מושלם גם מבחינה עיצובית וגם מבחינה טכנולוגית.
בנה חנות וירטואלית מושלמת

פלטפורמת האתר

מהי המערכת שעליה מבוססת החנות הוירטואלית? האם מערכת הניהול שלה קלה ונוחה? האם היא בנויה על מערכת קוד פתוח?

המלצה שלי...

WooCommerce,היא פלטפורמת קוד פתוח מבוססת WordPress, בעוד שהיא טיפה יותר מורכבת להקמה היא מאפשרת לך עצמאות מוחלטת בכל התחומים ואתה לא תלוי באף ספק בודד.
בנה חנות WooCommerce

עיצוב אפקטיבי ויחודי

הצלחתם של חנויות אונליין תלויה במידה רבה בממשק משתמש נכון ועיצוב מרשים. אנשים לא ימהרו לרכוש מוצרים מאתר שנראה חובבני ומשדר חוסר אמינות.

המלצה שלי...

בניית ממשק משתמש אפקטיבי לחנות וירטואלית זה מדע מדוייק. יצירת עיצוב מעורר רגש ומושך זו אמנות. כדאי שתדע שהספק שלך יכול לספק לך חנות אפקטיבית שהולמת את העסק שלך.
בנה חנות מעוצבת

עלויות הקמה ותפעול

ישנם "פתרונות מדף" שמאפשרות הקמה מהירה של חנות וירטואלית. חנויות אלה אמנם יותר זולות להקמה אך כרוכות בעלות חודשית גבוהה.

המלצה שלי...

פתרונות מדף או מערכות מסחר בקוד סגור גורמים לך לתלות בספקים ובתנאי השירות והתמחור שלהם. חנויות כאלה הם למעשה מושכרות, היות ואתה תלוי לחלוטין בספק להמשך הפעלת החנות. עלויות אחזקת חנות כזאת גבוהה יותר, בגלל שהתשלום החודשי לספק גדול משמעותית.
בנה חנות שהיא באמת שלך

שירות מקצה לקצה

ישנם הרבה שלבים בהקמה וניהול של חנות אולניין מצליחה. שימוש בספקים שונים לאורך הפרוייקט מוסיף מורכבות ופוגע באיכות הביצוע שלו.

המלצה שלי...

מצאו ספק שנותן שירות מקצה לקצה ויכול לתת מענה משלב הקמת החנות ועד לשירות אדיב ותמיכה במהלך הניהול השוטף.
בנה חנות מקצה לקצה

יצירתיות בכל ההיביטים

הניסיון הייחודי שלי מאפשר לי להציע מוצר מושלם.

זה דורש המון זמן ואנרגיה ומחויבות מאוד גדולה להתמחות באחד מההיבטים של של היצירה הדיגיטלית. מרבית ממעצבי האתרים אינם מתכנתים, הם אינם יודעים מה זה SEO, או פיקסל של פייסבוק ומה הפרקטיקות הנכונות לשימוש בו. ורוב המתכנתים אינם מעצבים, הם יוכלו  לייצר עבורך אתר שעשוי נכון מבחינה טכנולוגית, אך שאינו מושך או מבלבל משתמשים. בשני המקרים, האכזבה לא תמהר לבוא. הניסיון הייחודי שלי מאפשר לך להיות בטוח שהמוצר שתקבל מוצר מושלם בכל ההיבטים של היצירה הדיגיטלית, גם מבחינה טכנולוגית וגם מבחינה עיצובית.

בואו נדבר.

תשאירו פרטים ותנו לעסק שלכם לצמוח.

Leave this field blank