fbpx

בניית אתרים

אבן הפינה של הנוכחות הדיגיטלית

עיצוב, פיתוח.

בימינו, כל עסק השואף לצמוח, או לכל הפחות להשוות קו עם המתחרים, חייב אתר אינטרנט מקצועי ואיכותי. התחום של בניית אתרים הוא תחום מאוד דינמי וחשוב שאתר האינטרנט שלכם יהיה קל לעדכון, קידום וכמובן אפקטיבי – כזה שמשרת את האסטרטגיה השיווקית שלכם ויכול להתאים את עצמו אליה בכל שלב.

היום תמצאו הרבה אנשים שמציעים שירות בניית אתרים, אבל אם אתם לוקחים את השיווק הדיגיטלי של העסק שלכם ברצינות כדאי לכם ללכת על פתרונות איכותיים יותר, 

ישנם המון קריטריונים לאתר אינטרנט מוצלח. בניית אתר אינטרנט שעובד טוב היא לא עבודה למעצב ולא למתכנת. אתר אינטרנט אפקטיבי הוא כזה שמשרת את המשתמש ומעוצב בצורה מושכת, נוח לניווט ומייצג נכונה את ערכי המותג שלכם, אך חשוב לא פחות שיפותח בצורה נכונה, כזו שתביא למקסימום את הקידום שלו בגוגל ובמנועי החיפוש

Design for people, Develop for search engines.

יצירתיות בכל ההיביטים

הניסיון הייחודי שלי מאפשר לי להציע מוצר מושלם.

Leave this field blank

זה דורש המון זמן ,אנרגיה ומחויבות מאוד גדולה להתמחות באחד מההיבטים של היצירה הדיגיטלית. מרבית ממעצבי האתרים אינם מתכנתים, הם אינם יודעים מה זה SEO ואיך לבנות אתר אינטרנט נכון לקידום בגוגל, או מה זה פיקסל של פייסבוק ומה הפרקטיקות הנכונות לשימוש בו. ורוב המתכנתים אינם מעצבים, הם יוכלו  לייצר עבורך אתר שעשוי נכון מבחינה טכנולוגית, אך שאינו מושך או מבלבל משתמשים. בשני המקרים, האכזבה לא תמהר לבוא. הניסיון הייחודי שלי מאפשר לך להיות בטוח שהמוצר שתקבל מוצר מושלם בכל ההיבטים של היצירה הדיגיטלית, גם מבחינה טכנולוגית וגם מבחינה עיצובית.

סוף מעשה במחשבה תחילה

דברים שחשוב שתדעו על בניית אתר אינטרנט.

אתר אינטרנט הוא נכס דיגיטלי. בדומה לנדל"ן, ערכו של הנכס יכול לעלות או לרדת בהתאם לביקוש, שבמקרה של אתר הוא התנועה המגיעה אליו. כדי שהנכס הדיגיטלי שלכם יבנה על היסודות הנכונים לעסק שלכם ושיוכל להתפתח ולהתאים את עצמו לשלבים השונים באסטרטגיית השיווק שלכם.

אלה מספר נקודות למחשבה שכדאי שתענו עליהם לפני שתתחילו בבניית אתר אינטרנט לעסק שלכם. 

 

ספק השירות

האם לספק השירות שלי יש את היכולת לתת לי את המוצר הטוב ביותר עבורי מכל הבחינות?

המלצה שלי...

עסקים קטנים, כאלה שהתקציב שלהם מוגבל, פונים בד"כ לספקי שירותי דיגיטל עצמאיים שלא מחזיקים צוות שלם של מומחים. חשוב לדעת שספק השירות שלכם יכול לתת לכם פתרון מושלם גם מבחינה עיצובית וגם מבחינה טכנולוגית.
בנה אתר מושלם

פלטפורמת האתר

מהי המערכת שעליו מבוסס אתר האינטרנט של העסק? האם היא מאפשרת הכנסה ועדכון של תוכן בקלות ובצורה עצמאית? או שהיא דורשת עזרה של מפתח עבור כל שינוי קטן.

המלצה שלי...

הפלטפורמה המתקדמת והגדולה ביותר בעולם לבניית אתר אינטרנט בימינו היא וורדפרס. זו מערכת מבוססת קוד פתוח שמתפתחת על בסיס יומיומי. זו הפלטפורמה המומלצת עבור 99.9% מבעלי העסקים המעוניינים בנכס דיגיטלי איכותי.
בנה אתר וורדפס

מעקב אחר ביצועי האתר

האם האתר שלכם מאפשר מעקב אחרי הביצועים שלו? האינטרנט הוא ערוץ שיווק מאוד דינמי, דברים שעבדו אתמול בצורה יעילה מחר יעבדו קצת פחות טוב ולכן חשוב שתהיה לכם גישה קלה ומהירה לכלי מדידת ביצועים.

המלצה שלי...

כל אתר אינטרנט שאני בונה מגיע כסטנדרט עם חיבור ל Google Analytics כסטנדרט. גוגל אנליטיקס הוא כלי מתקדם המאפשר לכם כבעלי עסק להיות עם היד על הדופק בכל הנוגע לביצועי אתר האינטרנט שלכם ולשנות את האתר, או את האסטרטגיה השיווקית שלכם בהתאם לעמידת האתר ביעדים.
בנה אתר אינטרנט מתקדם

אסטרטגית השיווק הדיגיטלי

מהם צורכי השיווק הדיגיטלי של העסק שלי ואיזה סוג של אתר אני צריך כדי לענות עליהם בצורה הטובה ביותר? האם הוא יכול להתאים את עצמו בקלות לשלבים השונים בהתחפחות העסק?

המלצה שלי...

חשוב שבניית אתר האינטרנט העיסקי שלכם תתבצע על ידי איש מקצוע איכותי, כזה שיודע לצפות את הגדילה שהעסק שלכם יחווה לאחר הכניסה לעולם השיווק הדיגיטלי ויכין מראש אתר שיכול לגדול ולהשתנות בהתאם לצרכים של העסק שלכם.
בנה אתר אינטרנט מקצועי

אבטחה והצפנה

האם האתר שלך יושב על איחסון מאובטח? האם יש לו הצפנת SSL?

המלצה שלי...

למה חשובה הצפנה? אתר היושב על שרת לא מאובטח מסומן על ידי הדפדפן הנפוץ כרום ומציג הודעה מאיימת למשתמשים, שרובם ככולם ינטשו את האתר שלכם. כל האתרים המאוחסנים אצלי מגיעים כסטנדרט עם תעודת הצפנה.
בנה אתר מאובטח

בואו נדבר.

תשאירו פרטים ותנו לעסק שלכם לצמוח.

Leave this field blank